Prywatna Praktyka Lekarska Onkolog Radioterapeuta Lek Med. Barbara Maciejewska

Richard Rohr

— Ocena –Bardzo słabySłabyBez zastrzeżeńDobryBardzo dobry Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii.

Gdzie Przyjmuje

Ogłoszenia korepetytorów Ogłoszenia uczniów Ogłoszenia korepetytorówOgłoszenia barbara maciejewska uczniówOferty pracy Zamów reklamę w tym miejscu

barbara maciejewska

Stowarzyszenie Cywilnych Zespołów Ratowniczych z barbara maciejewska Psami STORAT w Rzeszowie Kamińskiego 3, Rzeszów

wystawiono opinii: 8 Do Basi trafiłam z zagrożeniem w pierwszej klasie liceum. Matematyka nigdy nie była moją mocną barbara maciejewska stroną. Dzięki cierpliwości i świetnemu podejściu Basi byłam w stanie wyciągnąć się z zagrożenia na piątkę.

Mało tego Basia przygotowała mnie do matury rozszerzone z matematyki. Z czystym sercem mogę polecić Basię. Najlepsze i najciekawsze lekcje z matematyki jakie miałam. Przygotowywałam się u p.Basi do matury podstawowej z matematyki, z której dostałam 68%.

Zdałam maturę z bardzo dobrym wynikiem i dostałam się na wymarzony kierunek 🙂 Nikt tak nie tłumaczy matematyki jak Basia! W niecałe siedem miesięcy przygotowała do matury zatwardziałą humanistkę 😉

22 września 2015 Bardzo polecam 🙂 przez rok Basia pomagała mi w przygotowaniach do matury rozszerzonej. https://forexbrokerforum.pl/barbara-maciejewska/ Jasno tłumaczy wszystkie tematy, nawet te, które w szkole wydawały mi się nie do ogarnięcia.

Nasz serwis wykorzystuje mechanizm plików cookies. Polityka prywatności. Gdzie przyjmuję Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.

JóZef Mackiewicz

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kontakt

Serwis z największą bazą ogłoszeń korepetycji w Polsce. W mgnieniu oka znajdziesz tu najlepszą pomoc w nauce. Korepetytorzy i prywatne szkoły dodają swoje ogłoszenia, aby uczniowie mogli je szybko wyszukać. Copyright © e-korepetycje.net.

Może się wydawać, że wynik nie jest rewelacyjny, jednak zanim zaczęłam przygotowania do matury miałam bardzo duże obawy czy zdam. Lekcje były przyjemne, a wszystkie zagadnienia wytłumaczone w super przystępny sposób. Polecam w 100%. Przygotowywałem się rok do matury podstawowej z matematyki u innego korepetytora i uzyskałem 26%.

Potrzebujesz Opinii Lekarza?

Ostatnia aktywność: Napisz do użytkownika Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Kursy i szkolenia

Klub Sportowy Trzemeszno

Tłumaczenie choroby i leczenia Kompleksowość podejścia Akceptuję postanowienia Regulaminu serwisu w zakresie korzystania z Konta Pacjenta Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Sp. Jerozolimskie 96, Warszawa oraz podmiotów Medicover Polska, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw.

BronisłAw Wildstein

Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię! Przeczytaj poradnik dodawania opinii. Zaufanie do kompetencji Poświęcony czas Godny polecenia

Ponadto, Basia jest cierpliwa i bardzo sympatyczna dzięki czemu nie bałam sie pytać gdy miałam jakieś wątpliwości co do zadań. Gorąco polecam!

Po miesiącu intensywnej nauki u Basi udało mi się bez problemu zdać maturę na 48%. Myślę, że ten sukces wynikał z bardzo indywidualnego podejścia Basi do uczenia. Początkowo pyta ona o cel korepetycji i mocno się na nim skupia.

barbara maciejewska

Opinie O KsięGarni:

Moja córka miała ogromne problemy z matematyką, z którymi przez lata nie mógł sobie poradzić żaden korepetytor. I co najważniejsze rozwinęła w nim poczucie, że się da nauczyć matematyki. Teraz dalej spotykamy się z Basią bo apetyt Karolci rośnie w miarę jedzenia i trójka to już dla niej za mało 🙂 Polecam najserdeczniej jak tylko się da 🙂 Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wiedząc, że moim celem jest „tylko” bez stresu zdać, skupiliśmy się na prostych zadaniach, które praktycznie co roku pojawiają się na maturze. 25 września 2015 Współpracę z Basią wspominam bardzo dobrze, ponieważ Basia w bardzo jasny sposób wytłumaczyła mi wszystkie kwestie z którymi miałam problem.

Leave a Reply